Nepeldi turp, no kurienes nespēsi atgriezties. /***/

Figura line

VIETA VESELĪGAM SKAISTUMAM

Figura Line sniegtā limfas stimulācijas masāža ir ātrs, viegls un veselīgs veids kā zaudēt lieko svaru un apkārtmēra centimetrus. Šī masāža nodrošina organisma dabiskas attīrīšanās procesu un ir nozīmīga imunitātes stiprināšanai.
 
Figura Line veselīgas tievēšanas trīs pamatprincipi:

  • Regulāras limfas stimulācijas masāžas procedūras
  • Pareizs, sabalansēts uzturs
  • Pietiekams dienas laikā izdzertais ūdens daudzums


Figura Line limfas stimulācijas masāža ieteikmē:

  • Veselības stāvokli - uzlabojas limfas un asins cirkulācijas, zarnu trakta darbība, vielmaiņa, samazinās pietūkums un smaguma sajūta kājās. Notiek plaša spektra slimību profilakse, un audi iegūst nepieciešamās barības vielas un skābekli.
  • Ārējo izskatu un ādas stāvokli - samazinās apkārtmēri un svars. Uzlabojas un izlīdzinās ādas struktūra, samazinās celulīts.
  • Muskuļu sistēmu - tie tiek trenēti, līdz ar to mēs iegūstam slaidāku augumu.
  • Nervu sistēmu, jo samazinās saspringums, uzlabojas miegs un nervu sistēmas stabilitāte.


Figura Line programma Tev sniegs:

  • Organisma attīrīšanu
  • Apkārtmēra un svara samazināšanos
  • Ādas stāvokļa uzlabošanos
  • Uztura speciālista konsultācijas
  • Sasniegto rezultātu profesionālu analīzi


Figura Line limfas stimulācijas masāža notiek 1 stundu. Masāžas laikā klients ieņem 18 pozas. Viss sākās ar pēdām un beidzās ar plecu joslu. "Figura Line" masāžas laikā tiek pilnīgi izmasētas visas ķermeņa daļas, izņemot tiešo saskarsmi ar mugurkaulu.
Nākot uz procedūru ieteicams:
•    30 min pirms procedūras izdzert līdz 0.5l ūdens;
•    Paņemt 0.5l ūdens pudelīti līdzi;
•    Nepieciešams plāns pieguļošs apģērbs (pieguļošas bikses, T-krekls, zeķītes)

Tikai Figūras Draugiem īpašs piedāvājums, nāc un izmēģini masāžu par 4,50 EUR un iegādājoties abonementu 12 reizēm, dāvanā saņem 2 bezmaksas limfas stimulācijas masāžas. Piedāvājums spēkā uzrādot Figūras Draugu karti!
Jūsu mērķi ir arī mūsu mērķi, un tos mēs sasniedzam kopā! Ar to mēs arī esam īpaši!

Kontakti:

Vecrīga, Jēkaba Kazarmas
Torņa iela 4, sekc. 3C, 2 stāvs, 201 kab.
270 68 777, info@figura-line.lv  
 
Jugla, Brīvības gatve 386/2 - 43A
286 99 006, jugla@figura-line.lv   
 
Purvciems, Ūnijas iela 11A
220 55 803, purvciems@figura-line.lv  
 
Āgenskalns, Nometņu iela 38
291 48 874, agenskalns@figura-line.lv
 
Mūkusala
, Mūkusalas iela 73, t/c "Maxima", 2. stāvs.
266 17 817, mukusala@figura-line.lv
 
Pleskodāle, Lielirbes iela 27, i/c "Bolero Shopping", 2. stāvs.
220 00 393, bolero@figura-line.lv
 
Ķengarags, Maskavas iela 322, 2. stāvs, 205. kab.,
241 19 717, kengarags@figura-line.lv
 
Centrs, Lāčplēša iela 12, 2. stāvs,
200 33 777, lacplesa@figura-line.lv
 
Ādaži, Gaujas iela 6,
294 04 501, adazi@figura-line.lv
 
Bauska, Uzvaras iela 3., 2. stāvs
299 09 528, bauska@figura-line.lv
 
Daugavpils
, Rīgas iela 64, 3. stāvs, 306. kab.
257 08 330, daugavpils@figura-line.lv  
 
Dobele, Brīvības iela 14,
223 02 229, dobele@figura-line.lv
 
Jelgava, Dobeles iela 48, 2. stāvs
251 40 424, jelgava@figura-line.lv  
 
Līvāni,  Domes iela 3, 102. kab.
264 04 768, livani@figura-line.lv  
 
Madona
, Raiņa iela 34B
262 61 300, madona@figura-line.lv  
 
Ogre, Brīvības iela 22, 2. stāvs
283 68 650, ogre@figura-line.lv  
 
Piņķi, Jūrmalas iela 14
20242255, pinki@figura-line.lv
 
Preiļi, Aglonas iela 1, 2. stāvs
220 11 150, preili@figura-line.lv  
 
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 98
257 73 317, rezekne@figura-line.lv  
 
Sigulda, Ausekļa iela 9, 2. stāvs
266 43 459, sigulda@figura-line.lv   
 
Talsi, Anša Lerha-Puškaiša iela 6,
241 19 166, talsi@figura-line.lv
 
Valmiera, Rīgas iela 36, 2. stāvs
257 58 777, valmiera@figura-line.lv
 
Ventspils, Katrīnas ielа 4
25749214, ventspils@figura-line.lv


Nodarbības notiek pēc iepriekšēja pieraksta!