Bezdarbība - ģēnija ideāls. /***/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Nepieciešama konsultācija


Fidji
					Poste: 2
Fidji (on-line)
Publicēts: 27.07.2010 14:04 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/07/2010 14:04:46 - Rakstīja :
Sveikas meitenes, šonedēļ sāku tievēt, man ir daži jautājumi:1.)vai drīkst dzert kakao ar pienu un medu, un cik un kādi punkti par to jāskaita? 2.) vai drīkst dzert tēju-Figura1/Figura2? 3.)vai drīkst lietot sāli, balzama ētiķi un zaļumus -kā to visu jāskaita? 4.)Kā jāskaita punktus par zupu?

Aneteka
					Poste: 721
Aneteka (on-line)
Publicēts: 27.07.2010 14:45 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/07/2010 14:45:13 - Rakstīja :
Sveika, Fidji!
Principā drīkst visu, tikai ar mēru  Ar to jau arī FD ir lieliska programma, ka nav aizliegto produktu.
1) par kakao - saskaiti pati, ko tu tur liec iekšā. Nu piemēram - piens 200 ml 1 CaV + kakao 2 tējk. 0,5 Našķu vienība (jāņem nost no labības) + medus 0,5 Našķu vienība (aizmisu cik gr tas bija, bet paskaties pati porciju reģistrā) Kopā glāze kakao sanāks 2 V
2) nezinu, kas tā par tēju, bet ja tur tikai zālītes iekšā, dzer droši - vienību nav
3) sāli drīkst, bet jo mazāk, jo labāk - it īpaši tagad vasarā, lai lieki neaizturētu ūdeni organismā. Balzāmetiķi jā, bet noteikti labāk tīru balzāmetiķi, nevis mērces uz tā pamata. Zaļumus - obligāti! Par sāli un balzāmetiķi vienības neskaitam, zaļumi 300g = 1 dāzeņu vienība
4) ar zupu ir mazliet sarežģītāk - jārēķina, kas tur iekšā. Ja pati vāri, tad saskaitīt nav grūti - pieraksti, cik ieliki gaļu, cik dārzeņus, cik kartupeļus vai grūbas, to visu saskaiti un izrēķini cik tev tai katlā vienību ir.
Lai izdodās!

Aneteka
					Poste: 721
Aneteka (on-line)
Publicēts: 27.07.2010 14:47 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/07/2010 14:47:09 - Rakstīja :
Atradu par to medu - 2 tējkarotes = 0,5 NV

Fidji
					Poste: 2
Fidji (on-line)
Publicēts: 27.07.2010 20:12 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/07/2010 20:12:59 - Rakstīja :
Liels paldies!

plume2011 (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 30.01.2011 21:14 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/01/2011 21:14:37 - Rakstīja :

Sveikas dargas meitenes!

No ritdienas saksu ieturet figuru bet nezinu ka sakt amn butu dazi jautajumi!

1)Kad sakt nodarboties ar fiziskajam aktivitatem kad es jau esmu paedusi brokastis vai pirms?2)Un kads butu labaks laiks kad ieturet vakarinas?3)Est vieglas vakarinas vai loti lielas?

Gaidisu jusu atbildi!!!


melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 30.01.2011 23:44 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/01/2011 23:44:45 - plume2011 Rakstīja :
Sveikas dargas meitenes! No ritdienas saksu ieturet figuru bet nezinu ka sakt amn butu dazi jautajumi! 1)Kad sakt nodarboties ar fiziskajam aktivitatem kad es jau esmu paedusi brokastis vai pirms?2)Un ...
Fiziskās aktivtiātes pēc brokastīm. Cik saprotu, tad pirms fiziskajām aktivitātēm ir ieteicamas brokastis ar ogļhidrātiem (viesvienk. no rīta - maize). Es gan ēdu banānu pirms rīta trenniņa, bet tad man nav tik daudz spēka, kā tad, kad ēdu rupmaizi.

joliite
					Poste: 752
joliite (vada grupu)
Publicēts: 31.01.2011 08:23 | Atbildēt, citējot šo komentāru
31/01/2011 08:23:11 - plume2011 Rakstīja :
Sveikas dargas meitenes! No ritdienas saksu ieturet figuru bet nezinu ka sakt amn butu dazi jautajumi! 1)Kad sakt nodarboties ar fiziskajam aktivitatem kad es jau esmu paedusi brokastis vai pirms?2)Un ...
Sveika, laipni lūgta bariņā!!:)
Katrā ziņā tievēšanas ritms tev ir jāpieskaņo pašai savam dzīves ritmam!Piem. es fiziski pavingroju vakaros pirms gulētiešanas, jo no rīta man 100% nav laika un celties 5 tas nav pagaidām priekš manis....Es dienu ieplānoju tā lai līdz 18-19 esmu jau visu apēdusi(parasti darbdienās 85% vienības apēdu darbā) atstāju mazumiņu gadījumam ja mājās gatavojot vakariņas pārējiem kaut kas ieslīd mutē!.....Es noteikti ieteiktu ja ēd vakariņas neilgu laiku pirms guletiešanas (ieteicams kādas 2 h pirms) tas ēst vieglas, lai labāk gulētu .... Tāpat vakariņas ēdu ap to laiku lai būtu aptuveni 1 h pēc ēšanas lai varētu vingrot(cenšos katru vakaru griezt riņķi aptuveni 40-50 min!)...pēc vingrošanas gultā iekšā.....sajūtas super vieglas, miegs salds...no rīta elementāri pamosties pat tad ja sanāk gulēt 5 h!:)
Lai izdodas piemeklēt sev to vislabāko variantu!

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 31.01.2011 08:55 | Atbildēt, citējot šo komentāru
31/01/2011 08:55:10 - plume2011 Rakstīja :
Sveikas dargas meitenes! No ritdienas saksu ieturet figuru bet nezinu ka sakt amn butu dazi jautajumi! 1)Kad sakt nodarboties ar fiziskajam aktivitatem kad es jau esmu paedusi brokastis vai pirms?2)Un ...
Man personīgi fiziskās aktivitātes "prasās"ap trijiem pēcpusdienā, kas, protams, ir iespējams tikai tad, ja dzīvo mājās... Bet, kad vadīju aerobiku, nodarbības bija no 6-7 vakarā - ar nebija ne vainas... aplam vēla fiziskā slodze man neļauj labi gulēt... grūtāk aizmigt. bet tas jau ir man.
Vakariņas cenšos paēst līdz 7 vakarā, vēlāk, ja sagribas - tad kādu burkānu uzgraužu vai rupjmaizes šķēlīti, bet pārsvarā - ja diena bijusi sabalansēta un vakarā ir nodarbe, kas aizņem prātus, ēst negribas.


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās