Jo tumšāks vakars, jo gaišāks rīts. /***/

Последние дополнения к темам | Мои коментарии | Правила форумы

Briesmīgi sapampusi seja


ssolvita (on-line)
Опубликовано: 19.04.2011 09:17 | Ответить на этот комментарий
19/04/2011 09:17:00 - wrote :
Vakar bija mana pirmā diena , vadījos pēc smeķīgās ēdienkartes vienai nedēļai 1 dienas plāna, vienīgi jogurtu aizvietoju ar paniņām. Dzēru daudz ūdens.Aktivitātes 2 pastaigas apmēram 40 minūšu garumā.
Šodien piecēlos biju nenormāli sapampusi. Zem vienas acs tāds maisiņš tāds, kā tulzna un pārējā seja kā balons, visi plakstiņi, uzacis. Kas tas varētu būt?

debora
					Poste: 2555
debora (on-line)
Опубликовано: 19.04.2011 10:07 | Ответить на этот комментарий
19/04/2011 10:07:47 - ssolvita wrote :
Vakar bija mana pirmā diena , vadījos pēc smeķīgās ēdienkartes vienai nedēļai 1 dienas plāna, vienīgi jogurtu aizvietoju ar paniņām. Dzēru daudz ūdens.Aktivitātes 2 pastaigas apmēram 40 minūšu garumā. ...

Sveiki,

Tas varētu būt no ūdens aiztures organismā. Sākumā nieres vēl negrib tā riktīgi vadīt ārā šķidrumu, jo ir varbūt kūtrākas, ja līdz šim esat maz dzērusi. Un vēl, ja organisma bioloģiskā vide pH ir nobīdīta uz skābo pusi, tad tas ir iemesls, kāpēc audi aiztur šķidrumu, jo tādā veidā mēģina sevi līdzsvarot, tāpēc iesaku dzert vēl vairāk, neskatoties uz to, ka šķidrums aizturās. Acīmredzot tam vēl ir par maz, tāpēc arī tur, bet, kad "spainis būs pilns", tas līs ārā un tūskas pazudīs!


ssolvita (on-line)
Опубликовано: 19.04.2011 11:06 | Ответить на этот комментарий
19/04/2011 11:06:38 - wrote :
Paldies , Jūs mani nomierinājāt.


Высказать своё мнение


click emoticon to add