Sirdis spēj vienoties, kaut arī galvas nesader. /Skotu sakāmvārds/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

SOS


nevisa (on-line)
Publicēts: 19.10.2009 12:22 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/10/2009 12:22:59 - Rakstīja :
Sveiki, šo programmu uzsāku janvāra mēnesī, no sākuma gāja ļoti labi, bet šobrīd iestājusies krīze, daru visu pēc programmas un svars stāv uz vietas jau mēnesi, kāds iemesls tam varētu būt? Šobrīd man pat ir abonoments klātienē, bet neeju, jo nav jēgas tērēt laiku utttt.........jo rezultāta nav.

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 19.10.2009 13:02 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/10/2009 13:02:26 - nevisa Rakstīja :
Sveiki, šo programmu uzsāku janvāra mēnesī, no sākuma gāja ļoti labi, bet šobrīd iestājusies krīze, daru visu pēc programmas un svars stāv uz vietas jau mēnesi, kāds iemesls tam varētu būt? Šobrīd man ...
Ļoti pazīstama situācija. Domāju, ka ikviena no meitenēm ir izgājusi kaut kam tādam cauri.
Es ieteiktu Tev tā - pamēģini ATKAL iemīlēt šo procesu. Tas ir tāpat kā ar savstarpējām attiecībām ģimenē - ir ikdiena, viss pierasts, bet - atliek padomāt par savu vīru mazliet savādāk, veltīt viņam īpašāku brīdi, būt kopā īpašāk un tu viņu iemīli atkal!!!
Es šādos brīžos iedomājos tā - mājas ir mans SPA kūrorts, šī ir mana brīvdienu ēdienkarte (uztaisi smuku plāniņu visai dienai, kur iespēju robežās izvēlies kaut kādu īpašāku ēdienu), pārvari slinkumu un palutini sevi ar kādu vēl nebijušu fizisko aktivitāti - UN - AIZIES!!!

Bernadeta (on-line)
Publicēts: 19.10.2009 13:03 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/10/2009 13:03:34 - Rakstīja :

Sveika!  Man arī ir līdzīgi. Es jau kopumā vairāk par gadu darbojos, sāku vēl Svara Vērotājos.  Pirmos sešus mēnešus svars kusa ļoti ātri, min 4kg mēnesī. Pēc tam jau lēnāk viss notika, tagad jau pavisam buksēju.  Priecājos, ka tendence joprojām ir uz leju, bet tikai ļoti ļoti lēni.  Esmu jau atbrīvojusies no ļoti liela daudzuma lieko kg, tomēr vēl tāls ceļš ejams, tāpēc šāda buksēšana galīgi nepalīdz  motivēt sevi turpināt.

No praktiskā viedokļa - pamēģini atkal pasvērt porcijas - iespējams, ka siera gabaliņš kļuvis lielāks un maizes šķēle platāka. Vismaz par sevi to varu teikt - pa šo laiku esmu "brīvāk" palaidusi programmu, bieži sanāk apēst vairāk, nekā paredzēts.  Tas ir galvenais iemesls, kāpēc nesen atsāku čakli staigāt uz klātienes nodarbībām - lai atkal ieliktu sevi stingrākos rāmjos.  Skaidrs ir viens - veselīga svara sasniegšana un uzturēšana ir mūža pasākums. Divi soļi uz priekšu, viens atpakaļ...Galvenais, lai tendence pareizā.


fortunina (on-line)
Publicēts: 19.10.2009 15:18 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/10/2009 15:18:36 - Rakstīja :
Ir jāmeklē kļūdas... Es, piemēram, par daudz ēdu augļus. It kā liekas nevainīgi- tikai ābolīši, bet, kad vienā nodarbībā dzirdēju, ka kilograms ābolu ir apmēram 7 vienības, man mati stāvus sacēlās. Tad varbūt ir vienveidīgi produkti vai kāds grēka produkts, kuram īsti kalorijas nezini- liekas, ka maz, bet patiesībā īstas lamatas. Galvenais- nepadoties

bitene
					Poste: 305
bitene (on-line)
Publicēts: 21.10.2009 11:23 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/10/2009 11:23:48 - Rakstīja :
Tieši tā - iesaku vienu nedēļu visus produktus pasvērt. Pašai man arī ir tā, ka liekas, ka tajā maizes šķēlē ir 1 punkts, jo taču reiz svēru, bija 1 punkts. Šorīt nogriezu tās pašas maizes šķēli - nekā, jau izrādās, ka 1.5 punkti :)) Šķēles resnākas man ir kļuvušas :))

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 22.10.2009 19:45 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/10/2009 19:45:51 - nevisa Rakstīja :
Sveiki, šo programmu uzsāku janvāra mēnesī, no sākuma gāja ļoti labi, bet šobrīd iestājusies krīze, daru visu pēc programmas un svars stāv uz vietas jau mēnesi, kāds iemesls tam varētu būt? Šobrīd man ...
Sveika! Ko tieši Tu dari, lai tievētu? Lūdzu nosauc konkrētas lietas!


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās